Dünya Devi Faber Castell İnternet Alışverişi

250 yılı aşkın bir süredir alanında en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Faber Castell markası kalem ve yazım gereçleri konusunda dünya devi halini almıştır. Kalem üreterek başlayan yolculuklarında birçok ürün seçeneği ile satış alanında yerlerini almaktadır. Kalem, silgi, kalemtıraş, boyama ürünleri, defter, dosya, makas, yapıştırıcı, oyun hamuru gibi birçok ürün çeşidiyle kırtasiyelerde yerini alan bir marka özelliği taşımaktadır.

  Faber Castell marka kurşun kalemleri diğerlerinden ayıran özelliği mine, lata ve vernik kalitesine çok dikkat edilerek en uygun yapıştırıcı kullanılmasıdır. Boyama ürünleri içerisinde boya kalemleri, suluboya, pastel boya, guaj boya, yüz boyaları ve eskiz boyaları birçok çeşidiyle yer almaktadır. Dosya seçenekleri arasında çıtçıtlı dosya, karton dosya, evrak dosyası ve körüklü dosyalar bulunmaktadır.

  Sanatsal ürünleri ve teknik çizim ürünlerini de bu marka altında bulmanız mümkündür. Okullarda kullanılabilecek markörler de birçok çeşidiyle beraber satış dahilindedir. Yine okullarda kullanılabilen ve aynı zaman da çocuklar için eğlenceli ve öğretici bir oyuncak olan oyun hamurları su bazlı ve zıplayan formları ile kullanıcılara sunulmuştur.

  Faber Castell markası ürünlerinin tüm çeşitlerine ulaşmak ve internet üzerinden satın almak isterseniz www.ofisturka.com size en iyi hizmeti verme hedefiyle çalışan bir firmadır. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde banka hesaplarına havale ya da eft ile ödeme yapabilirsiniz. Buna ek olarak site üzerinden kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunmaktadır. Ödemeler yönünden site bilgi gizliliğini en üst seviyede tutarak güvenli internet hizmeti vermektedir. Satın aldığınız ürünler kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

  Stokta olan ürünlerden gün içerisinde saat 16.00’a kadar yapacağınız alışverişlerde ertesi gün kargoya verilme imkanı bulunmaktadır. Alışveriş ödeme ya da başka sorularınıza site üzerinden cevap bulamama durumunda müşteri hizmetleri size en hızlı ve kaliteli hizmeti vermek için hazırdır.

Dünya Devi Faber Castell İnternet Alışverişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir