Kalite, Güven Ve Hızlı Teslimat

Kalite, Güven Ve Hızlı Teslimat

Kalite, Güven Ve Hızlı Teslimat

 

16 yıldır ofis ihtiyaçları alanında sektörde hizmet vermekte olan bir firmayız. Ofis turka firması olarak, birçok şirkete kalite ve güven anlayışıyla hizmet sağlamaktayız. Geniş ürün yelpazesiyle, 1000’i aşkın firmaya ihtiyaçları doğrultusunda her zaman yanlarında yer almaktayız.

Ofis Turka Firmasında Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

 

2002 yılından beri sektörde hizmet veren firmamız, geniş bir ürün ağına sahiptir. Müşteri olarak çalıştığımız şirketlere, birçok alanda ihtiyaçları sunmaktayız. Hizmet sağladığımız ürünler arasında; Temizlik malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, gıda ürünleri, bilgisayar malzemeleri ve her türlü ofis malzemeleri yer almaktadır. Ofis Turka olarak, ekonomik anlamda firmanızın bütçesini sarsmayacak fiyat politikasıyla sizlere hizmet sağlamaktayız.

 

Siparişler Firmalara Nasıl Ulaştırılmaktadır?

 

Ofis Turka firması olarak, kalite ve güven anlayışımızın yanında, hızlı teslimat çalışma prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. İstanbul içinde gerçekleştirdiğimiz ürün teslimatlarını, firmamızın bünyesinde bulunan lojistik sistemiyle ulaştırmaktayız. Türkiye’nin diğer illerinden gelen siparişleri, hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştiren kargo firmalarıyla müşterilerimize ürünleri göndermekteyiz. Satış ve satış sonrası destek hizmetimizle her zaman müşterilerimizin yanında yer alarak, iletişim sağlamaktayız.

 

Ambalaj Malzemelerinde En Çok Satılan Ürünler

 

Firmaların en çok kullandığı ve sipariş verdikleri ürünler arasında çuval bulunmaktadır. Birçok farklı boyutta ve kullanım alanına göre çeşitleri bulunan çuval malzemelerini ofisturka.com sitesinde bulabilirsiniz En çok satılan çuval seçeneklerini şöyle sıralayabiliriz…

 

Taşıma çuvalı: Bu ürün farklı alanlarda defalarca kullanılabilmektedir. Branda malzemesinden üretilen ürün, fabrikalarda, ütü paketlerde ve çamaşırhanelerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir.

 

Laminasyonlu malzeme: Ürünün adı pp+pe ya da laminasyonlu diye bilinmektedir. Bu ürün, gübre, kömür, kireç ve endüstriyel ürünlerin ambalaj işlemleri için tercih edilmektedir.

 

Bez ambalaj malzemesi: Ham bezden üretilen bez ambalaj malzemesi, genellikle gıda alanında kullanılmak için tercih edilmektedir. Bez ambalaj ürünü, farklı sayıda ve ölçülerde bulabilmeniz mümkündür.

admin