Ambalaj Malzemesi Seçenekleri

Ambalaj Malzemesi Seçenekleri

Satın Alınabilecek Ambalaj Malzemeleri

 

Süslü ve renkli ambalaj malzemeleri isteyenler için puantiyeli, son model karton hediye kutuları mevcuttur. Bu ürünler aynı zamanda mini olup 50’li paketler halinde satılmaktadır. Hediye kutularının içine mevlüt şekerleri ve nikah şekerleri gibi akılda kalıcı hediyeler konulabilmektedir. Bunun dışında bu öze ve mini kutuların içerisine çeşitli çikolatalar, şekerler ve takı aksesuarları yerleştirilerek karşı tarafa armağan edilebilir.

Mini karton kutularının puantiyeli versiyonlarında zengin renk içerikleri mevcuttur. Tamamen beğeniye ve isteğe göre sipariş edilip bir ya da iki iş günü içerisinde rahat bir şekilde temin edilebilir. Puantiyeli versiyonların dışında tek renkli, sade ambalaj malzemeleri de bulunmaktadır. Bunların içine de özel kişilere özel günlerde verilecek hediyeler tek tek konulup özel bir şekilde takdim edilebilir. Özel olarak üretilmekte olan kalpli şekerler ve de çikolatalar da aynı şekilde son derece şık bir şekilde dekore edilmiş mini kutuların içerisinde güzide hediyelerin akılda kalıcı unsurları olarak verilebilir.

 

Diğer Ambalaj Malzemeleri

 

İş yerlerinde ve ofislerinde pratik ölçülerde kullanılabilecek olan plastik klasör kolileri alternatif ambalaj malzemeleri kategorisinde yer almaktadır. Bu koliler açık havaya karşı yüksek mukavemet gücüne sahiptir. Su ile yıkanmasında ve çeşitli kimyasal malzemeler ile temizlenmesinde hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Büyük klasörlerden 5 tanesini alacak geniş bir kapasiteye sahiptir. Plastik atık kağıt kutular da bu kategoride yer alan bir diğer üründür.

 

Kırmızı, beyaz gibi farklı renkler seçilerek sipariş edilebilir. Klasör kolileri gibi yine çeşitli iş yerlerinde kullanılabilecek evrak kutuları da mevcuttur. Plastik olduğu için çok rahat ve portatif bir şekilde bir yerden bir yere taşınabilir özelliklere sahiptir. Temizlenmesi de aynı oranda pratik olan bu ürünler indirimli fiyatları ile birlikte ambalaj malzemelerinin bulunduğu kategoriden temin edilebilir.

 

admin